website templates

Perdelog

Haftalık aylık bazen günlük perde logları

2019 ilk çalışmamız

2018 yılında katlama perde en az yaptığımız perde modeli oldu,kapanış ve açılışı katlamalı perde olarak yaptık.Bu sene bol bol katlamalı perde yapılacağını düşünüyoruz. Tül olarak ; keten görünümlü tüller yine yoğun bir şekilde kullanılacağını bunun ile beraber daha seyrek doku file görünümlü yada simli ve renkli keten tüllerin kullanılacağını düşünüyoruz.Müşterimizin beğenisine en uygun seçenekleri sunarak; Keten görünümlü file doku tül katlamalı perde yanlarda yine aynı renk tülden fon uygulama salonun diğer iki cephesine pileli perde olarak uyguladık.Doğru seçim güzel sonuca ulaştık.

İyi seneler

2018 de neler neler yaptık ?

Genel itibari ile dümdüz çalışmaların ağırlıklı olduğu keten tül ,stor perde az biraz kruvaze perde ve tercihlerin ekonomik yönlü olduğu bir yılı bitirdik.
Üretici firmaların kentsel dönüşümü göz önüne alarak fransız balkon camlar için çok uygun olan geniş etek işleme yada bordür şeklinde yeniliklerini gördük ve uyguladık. 2018 de katlama perde ,japon perde en az tercih edilen perde modeli oldu.Fon perde uygulamaları ağırlıklı olarak keten dokulu düz kumaşlar oldu.

2018 Son çalışmamız

Katlama Perde ve Kruvaze Perde Çalışmamız. 2018 yılının son perde çalışması ,Erenköy de 5 sene evvel perdelerini yaptığımız müşterimizin perdelerini yeniledik. Aynı mekanizmalı katlama perde ve kruvaze perde çizgili organze tüller yerine simli keten tül kullanarak uyguladık. Doğru seçim ,iyi sonuç.

Simli Keten Tül ,katlama perde ve kruvaze perde uygulaması

Bizi takip edin.

© Tüm hakları Modern Perde ye aittir 0216 386 04 96